Koszulka JOMA Europa III L/S

Nowy produkt

83,99 zł brutto

-20%

104,99 zł brutto

Opis

Poliester 100 %
Krój Bardzo dopasowany
Produkt dostępny do końca: 2019 roku

Więcej informacji

Koszulka z okrągłym kołnierzykiem. Na przodzie zamieszczono nadruk sublimacyjny w postaci poprzecznego pasa, zaś plecy zostały również poddane sublimacji w strefie, na którą można nanieść sitodruk. Wyposażona po bokach w technologię Micro-Mesh poprawiającą oddychalność. Wykonanie z zastosowaniem technologii DRY MX, zapewniającej kontrolę wilgotności ciała sportowca.

Jesteśmy importerem sprzętu sportowego marki JOMA. Towar trafia do Nas bezpośrednio od producenta z magazynu w Hiszpanii, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny oraz terminowość dostaw.

Informacje dotyczące nadruków:

  • Dostępne są polskie znaki.
  • Zamówienie nadruku możliwe jest tylko i wyłącznie z opcją płatności z góry (przelew lub karta kredytowa). Nie wysyłamy koszulek z nadrukiem za pobraniem (płatnością przy odbiorze).
  • Wykonanie nadruku trwa od 1-5 dni roboczych, liczone od momentu otrzymania wpłaty.
  • Z uwagi na indywidualny charakter zamówienia, koszulka z nadrukiem nie podlega zwrotowi ani wymianie.

W przypadku braku tego produktu na naszym magazynie czas realizacji zamówienia uzależniony jest od jego dostępności w firmie w dniu złożenia zamówienia i wynosi minimum 14 dni. Przed zakupem prosimy zatem o skontaktowanie się w celu potwierdzenia dostępności towaru.

Pliki do pobrania