Koszulka JOMA Toletum S/S

Nowy produkt

79,99 zł brutto

-20%

99,99 zł brutto

Opis

Poliester 100 %
Krój Bardzo dopasowany
Produkt dostępny do końca: 2019 roku

Więcej informacji

Koszulka ze stójką, wyposażona u góry we wstawkę w postaci elastycznego obszycia, zapewniającą jej elastyczność i dopasowanie. Posiada plisę i zapięcie na zatrzaski. Dla lepszej oddychalności została wyposażona w bazującą na technologii Mesh siateczkową wstawkę biegnącą od boku do ramienia. Wykonanie z zastosowaniem technologii DRY MX, zapewniającej kontrolę wilgotności ciała sportowca.

Jesteśmy importerem sprzętu sportowego marki JOMA. Towar trafia do Nas bezpośrednio od producenta z magazynu w Hiszpanii, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny oraz terminowość dostaw.

Informacje dotyczące nadruków:

  • Dostępne są polskie znaki.
  • Zamówienie nadruku możliwe jest tylko i wyłącznie z opcją płatności z góry (przelew lub karta kredytowa). Nie wysyłamy koszulek z nadrukiem za pobraniem (płatnością przy odbiorze).
  • Wykonanie nadruku trwa od 1-5 dni roboczych, liczone od momentu otrzymania wpłaty.
  • Z uwagi na indywidualny charakter zamówienia, koszulka z nadrukiem nie podlega zwrotowi ani wymianie.

W przypadku braku tego produktu na naszym magazynie czas realizacji zamówienia uzależniony jest od jego dostępności w firmie w dniu złożenia zamówienia i wynosi minimum 14 dni. Przed zakupem prosimy zatem o skontaktowanie się w celu potwierdzenia dostępności towaru.

Pliki do pobrania